Fikir Veren Girişimcilik Bankası

FikirBanka Nedir? Nasıl Çalışır?

0 25

FikirBanka, dünyanın en zeki insanları listesine ortalarda bir yere adını yazdırmayı hak eden bir girişimcinin, yıllar süren beyin fırtınasıyla ortaya çıkmış bir fikir bankası projesidir. Sektördeki bu açığı fark ederek mükemmel bir ön çalışma yapmış ve proje sürecinde her geçen gün eksiklerini gidererek, ortaya harika banka çıkartmıştır. Benzersiz bir şirket kültürüyle, deli gibi kahve bağımlısı ekibini oluşturup, Merhaba Fikir Dolu Dünya! diyerek kepenkleri kaldırmıştır.

FikirBanka Nedir?

Araştırma sürecinde iken; İnsanların ne tür ihtiyaçlarının olduğu, kimlerin neleri aradığı, yatırımcıların talepleri, network marketing, bayilikler, girişimcilik, iş fikirleri gibi konularda yayın yapan internet sitelerinin gerçekten de bilgi kirliliğinden öteye geçemediğini, kiminin doğru bilgiyi kiminin de net bilgiyi veremediğini öğrendik. Hemen hemen hiçbiri, olması gerektiği kalitede, özverili ve bilgilendirici olma esaslı değildi. Okunduğunda hiçbir sonuca ulaştırmayan ve sadece insanların aradıkları anahtar kelime öbeklerini fütursuzca bir araya getirerek oluşturulmuş, sektörün anlam ve önemini kavrayamayan, çöp sitelere dönmüş bu sektörde, tamamen son kullanıcıyı etkileme odaklı ve kesin bilgiyi sunma çabasını kendisine ilke edinmiştir.

FikirBanka’nın Amacı

En başta, girişimcilerin kendileri için en uygun sektörü bulma ve en doğru yatırımı yapma konusunda bilgiler vermekteyiz. Bu doğrultuda, iş kuracak bireylerin ufkunu genişletme ve doğru adımı atma konusunda rehber niteliğinde bilgiler veriyor ve yazı dizileri oluşturuyoruz. Sonrasında ise, işletme kurmayı düşünen girişimciler için bayilik veren firmalar listesi ve bayilik şartları gibi bilgilendirici içeriklerimiz aracılığıyla, bayilik almanın en kolay yollarını öğretiyoruz. Ekibimiz, işletme kuracak kişilerin yanlış adımlar atmaması için en ince detayına kadar araştırıyor ve girişimcilerin, yatırımlarını doğru sektöre yapması için çabalıyor.

FikirBanka’nın Hedefi

Doğru bilgiler ışığında gerek görsel, gerekse işitsel yayınlarla girişimcileri eğiterek, yanlış adımlar atılmasını önlemeyi ve girişimcileri korumayı kendimize borç biliyoruz. Bayilik veren şirketleri ve bu bayiliği alacak olan girişimciyi bir araya getirip, iki taraflı da memnuniyeti sağlamak için en ince ayrıntıya kadar değiniyoruz. Network marketing sektörüne adım atmak isteyen bireylere eksiksiz bir şekilde şirketleri ve ürünlerini tanıtarak, kendisi için doğru kararları vermelerine katkıda bulunuyoruz. Sonrasında doğacak problemler, haksız yaptırımlar gibi durumların önüne geçmek ve girişimcilere haksız yaptırımların olmaması için gece gündüz demeden araştırıyor ve kaleme alıyoruz.

FikirBanka Nasıl Çalışır?

İnternetteki bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve söz verdiğimiz gibi son kullanıcıya en doğru bilgiyi sunabilmek adına bizzat firmaları arıyor, güncel şartlarını ve hedeflerini öğreniyoruz. Dolayısıyla kopya içerikler üretmek yerine, birinci ağızdan aldığımız kesin bilgiyi girişimcinin hizmetine sunuyoruz. Sonrasında ise bayilik almak isteyen veya dükkan açarak işini büyütmek isteyen girişimcilere bunu nasıl yapacağını öğretiyoruz. Gerekli sermayesi olmayan ama iyi bir girişimci olma yolunda ilerlemek isteyen kişilere de ek iş fikirleri sunuyoruz ve bu iş fikirleri aracılığıyla kişilerin kendi rotalarını çizmelerinde yardımcı oluyoruz.

Fikir veren girişimcilik bankası! Sloganı ile başladığımız bu yolda, para birimi olarak bilgiyi, masraf olarak da yalnızca harcamak istediğiniz kadar zamanınızı kullanıyoruz. Dolayısıyla FikirBanka‘dan faydalanmak için paranızın yerine, zamanınızın olması da yeterli…

Leave A Reply

Your email address will not be published.